Patrol czystości

Patrole Czystości to akcja prowadzona w ramach kampanii Toaleta2012.pl. Celem działań jest zwrócenie uwagi opinii publicznej na problem standardu toalet, z jakimi stykają się turyści w Polsce, w kontekście przygotowań do Euro 2012.

Podczas trzech dotychczasowych edycji kampanii zespoły Patroli Czystości wyszły na ulice Polskich miast – Warszawy, Poznania, Wrocławia, Krakowa, Gdańska oraz Katowic i Chorzowa. Odwiedzały publicznie dostępne toalety na dworcach, w restauracjach i barach, na stacjach benzynowych, w ośrodkach sportowych. Zawitały też do toalet miejskich. Wszędzie tam, gdzie mogą trafić kibice i turyści, którzy odwiedzą Polskę w związku z Euro 2012. Patrole oceniały standard czystości i wyposażenia toalet. Tym, które spełniają podstawowe wymogi, przyznawane było odznaczenie "Czysta Toaleta".

Cele kampanii Toaleta2012.pl

Toaleta2012.pl to kampania edukacyjna, której celem jest zwrócenie uwagi opinii publicznej na standard i wyposażenie toalet dostępnych publicznie, w miejscach takich jak: hotele, restauracje i puby, dworce, lotniska itp., w kontekście przygotowań Polski do mistrzostw Europy w piłce nożnej EURO 2012.

Kampania służy monitorowaniu przygotowań Polski do EURO 2012 w zakresie toalet publicznych, edukowaniu społeczeństwa oraz prezentowaniu pozytywnych przykładów toalet. Naszym długofalowym celem jest sprawienie, aby Polacy nie musieli się wstydzić za standard toalet w swoim kraju, gdy w 2012 roku Polskę odwiedzą setki tysięcy turystów z okazji mistrzostw Europy w piłce nożnej.

Adres korespondencyjny:

PATROL CZYSTOŚCI Toaleta2012.pl
CWS-boco Polska Sp. z o.o.
Arkadiusz Choczaj
ul. Elektronowa 16
94-103 Łódź
Telefon: +48 607 617 250

E-mail: info@toaleta2012.pl

Kontakt dla mediów:

Alicja Wysocka
Fleishman - Hillard
Telefon: +48 603 335 345 alicja.wysocka@fleishmaneurope.com

Formularz kontaktowy