Aktualności

TOALETA 2012 NA WRĘCZENIU NAGRODY DLA NAJLEPSZEJ STACJI BP OSJAKÓW

data publikacji: 2010-05-28

14 maja 2010 r. stacja BP w Osjakowie pod Łodzią została uhonorowana nagrodą dla Najlepszej Stacji Roku 2010. Nagroda została przyznana w konkursie zorganizowanym przez miesięcznik „Polski Traker” oraz Polską Izbę Paliw Płynnych. Dyplom uznania dla stacji został również przyznany przez firmę CWS-boco, producenta wyposażenia toalety zwycięskiej stacji.

Toaleta osiakow

„Jednym z kluczowych kryteriów przyznawania nagrody był standard wyposażenia toalety. Bardzo się cieszę, że urządzenia produkowane przez CWS-boco spełniły wysokie wymagania jurorów, którzy podkreślali ich wysoki standard” – powiedział Arkadiusz Choczaj, dyrektor marketingu CWS-boco, który podczas uroczystości wręczył przedstawicielom stacji kwiaty oraz Dyplom Uznania.

Osiaków

Firma CWS-boco jest organizatorem kampanii edukacyjnej Toaleta 2012, której celem jest zwrócenie uwagi opinii społecznej na standard toalet dostępnych publicznie, w miejscach takich jak: hotele, restauracje, dworce itp., w kontekście przygotowań Polski do EURO 2012. Partnerem merytorycznym kampanii jest Polskie Stowarzyszenie Czystości, a patronem medialnym portal horeca.pl.

BP_osiaków

W ramach Kampanii przeprowadzone zostało badanie – „Mystery Toilet”. Ankieterzy odwiedzili w sumie 260 toalet w czterech miastach, w których odbędą się mecze na EURO 2012: Warszawie, Wrocławiu, Gdańsku i Poznaniu. Powstał w ten sposób specjalny raport na temat stanu ogólnodostępnych toalet w Polsce. W czerwcu b.r. rusza druga edycja kampanii Toaleta 2012. Jej zasięg obejmie tym razem sześć miast, a podsumowanie wyników również znajdzie się w specjalnym raporcie, udostępnionym na stronie internetowej: www.toaleta2012.pl.

 

 

Materiały do pobrania:

Archiwum informacji