Aktualności

Najlepsza toaleta w Gdańsku na EURO 2012!

data publikacji: 2012-01-19

Pięć miesięcy przed rozpoczęciem rozgrywek EURO 2012 już wiemy, gdzie w Gdańsku znajduje
się najlepsza publiczna toaleta. Ten tytuł zdobyła toaleta na Dworcu PKP Gdańsk Główny w konkursie „Moje miasto Moje toalety”, przeprowadzonym przez firmę CWS-boco, organizatora kampanii Toaleta2012.pl oraz portal internetowy Moje Miasto.

Od września 2011 do stycznia 2012 uczestnicy konkursu „Moje miasto Moje toalety” na blogach Mojego Miasta prezentowali zdjęcia i filmy wybranych toalet z miast-gospodarzy EURO 2012, które ich zdaniem stanowią dobry przykład.  W każdym z miast CWS-boco, organizator kampanii Toaleta 2012 wspólnie z Moim Miastem wytypowali najlepszą toaletę. Nagrodą dla firmy, która dba o wysoki standard toalety jest wyposażenie lub usługi CWS-boco o wartości 3000 zł. W Gdańsku trafi ona do firmy PAMI, zarządzającej zwycięską toaletą na Dworcu PKP Gdańsk Główny. Mieszcząca się w podziemiu budynku toaleta wyróżnia się od innych pod wieloma względami.

Wystrój wnętrza, przemiła obsługa oraz czystość sprawia, że będąc w środku poczułam się jak bym była w hotelowej toalecie. Miejsce jest wyposażone w punkt do przewijania dzieci, natrysk oraz jest przystosowane dla osób niepełnosprawnych co w wielu miejscach jest rzadkością, oczywiście toalety z podziałem na damskie i męskie. Śmiało można powiedzieć, że właśnie ta toaleta jest najlepiej przystosowana do przyjęcia zagranicznychgości. – tak uzasadnia swój wybór uczestniczka
o nicku Fajrant. Autorka nominacji otrzyma aparat FINEPIX S2960 HD FUJI.

Materiały do pobrania:

Archiwum informacji