Aktualności

Najlepsza toaleta w Poznaniu na EURO 2012!

data publikacji: 2012-01-19

Pięć miesięcy przed rozpoczęciem rozgrywek EURO 2012 już wiemy, gdzie w Poznaniu znajduje się najlepsza publiczna toaleta. Ten tytuł zdobyła toaleta przy Rondzie Kaponiera w konkursie „Moje miasto Moje toalety”, przeprowadzonym przez firmę CWS-boco, organizatora kampanii Toaleta2012.pl oraz portal internetowy Moje Miasto.

Od września 2011 do stycznia 2012 uczestnicy konkursu „Moje miasto Moje toalety” na blogach Mojego Miasta prezentowali zdjęcia i filmy wybranych toalet z miast-gospodarzy EURO 2012, które ich zdaniem stanowią dobry przykład.  W każdym z miast CWS-boco, organizator kampanii Toaleta 2012, wspólnie z Moim Miastem wytypowali najlepszą toaletę. Nagrodą dla firmy, która dba o wysoki standard toalety jest wyposażenie lub usługi CWS-boco o wartości 3000 zł. W Poznaniu trafi ona do Usług Komunalnych Urzędu Miasta, zarządzających zwycięską toaletą przy Rondzie Kaponiera.

Uczestnik o nicku Pacyfik ocenił tę toaletę w skali 1-5 następująco: „wygląd wnętrza – 5  (pozytywne zaskoczenie w porównaniu tym czego się można spodziewać ), czystość – 5,  zapach – 5, obsługa – 4”. Autor nominacji otrzyma aparat FINEPIX S2960 HD FUJI.
Materiały do pobrania:

Archiwum informacji