Aktualności

Najlepsza toaleta w Warszawie na EURO 2012!

data publikacji: 2012-01-19

Pięć miesięcy przed rozpoczęciem rozgrywek EURO 2012 już wiemy, gdzie w Warszawie znajduje się najlepsza publiczna toaleta. Ten tytuł zdobyła toaleta w Skwerze – filii Centrum Artystycznego Fabryka Trzciny przy ulicy Krakowskie Przedmieście, w ramach konkursu „Moje miasto Moje toalety”, przeprowadzonego przez firmę CWS-boco, organizatora kampanii Toaleta2012.pl oraz portal internetowy Moje Miasto.

Od września 2011 do stycznia 2012 uczestnicy konkursu „Moje miasto Moje toalety” na blogach Mojego Miasta prezentowali zdjęcia i filmy wybranych toalet z miast-gospodarzy EURO 2012, które ich zdaniem stanowią dobry przykład.  W każdym z miast CWS-boco, organizator kampanii Toaleta 2012, wspólnie z Moim Miastem wytypowali najlepszą toaletę. Nagrodą dla firmy, która dba o wysoki standard toalety jest wyposażenie lub usługi CWS-boco o wartości 3000 zł. W Warszawie trafi ona do Skweru - Filii Centrum Artystycznego Fabryka Trzciny, zarządzającego toaletą w tym miejscu.

Wystrój jest nowoczesny, bardzo ładny, ciepły. Można powiedzieć - niepowtarzalny. Nawet umywalki są kwadratowe :) (…)nie ma żadnych nieprzyjemnych zapachów... . A to dzięki czystości i dobrej wentylacji (są umieszczone nawet nad pisuarami). – tak uzasadnia swój wybór uczestniczka o nicku Martacz. Autorka nominacji otrzyma aparat FINEPIX S2960 HD FUJI.
Materiały do pobrania:

Archiwum informacji