Aktualności

Najlepsza toaleta we Wrocławiu na EURO 2012!

data publikacji: 2012-01-19

Pięć miesięcy przed rozpoczęciem rozgrywek EURO 2012 już wiemy, gdzie we Wrocławiu znajduje się najlepsza publiczna toaleta. Ten tytuł zdobyła toaleta przy ulicy Świdnickiej w ramach konkursu „Moje miasto Moje toalety”, przeprowadzonego przez firmę CWS-boco, organizatora kampanii Toaleta2012.pl oraz portal internetowy Moje Miasto.

Od września 2011 do stycznia 2012 uczestnicy konkursu „Moje miasto Moje toalety” na blogach Mojego Miasta prezentowali zdjęcia i filmy wybranych toalet z miast-gospodarzy EURO 2012, które ich zdaniem stanowią dobry przykład.  W każdym z miast CWS-boco, organizator kampanii Toaleta 2012, wspólnie z Moim Miastem wytypowali najlepszą toaletę. Nagrodą dla firmy, która dba o wysoki standard toalety jest wyposażenie lub usługi CWS-boco o wartości 3000 zł.

Swój wybór uczestnik o nicku Rami uzasadnia następująco: (…) we Wrocławiu - jeśli się dobrze przyjrzeć - to można znaleźć przyzwoite miejsca, do których nie boimy się wejść. Takim miejscem jest zbudowana w historycznym budynku toaleta przy ulicy Świdnickiej nieopodal Cafe Borówka i pomnika Chrobrego. Autor nominacji otrzyma aparat FINEPIX S2960 HD FUJI.
Materiały do pobrania:

Archiwum informacji