Aktualności

Punkt kulminacyjny walki o lepsze toalety w Warszawie już w najbliższy piątek 1 czerwca!

data publikacji: 2012-05-30

1  czerwca br., czyli najbliższy piątek, to przełomowy moment kampanii edukacyjnej Toaleta 2012.pl w walce o polepszenie wizerunku Warszawy na najbliższe piłkarskie święto. W tym dniu organizatorzy kampanii edukacyjnej Toaleta 2012.pl przekażą na ręce pana Jacka Starostka, Zastępcy Dyrektora Biura Infrastruktury, petycję do Prezydent Miasta st. Warszawy o poprawę standardu i dostępności toalet publicznych dla kibiców piłkarskich i nie tylko, podpisaną przez mieszkańców.

Akcja wystosowania samego dokumentu, jak i zbierania podpisów pod petycją została zorganizowana, ponieważ organizatorzy kampanii Toaleta2012.pl zdają sobie sprawę, że bez pomocy władz samorządowych efektywna zmiana w liczbie i poziomie wyposażenia toalet dostępnych publicznie nie będzie możliwa. W wyniku działań Patroli Czystości, które miały miejsce 07.06., 02.09. oraz 21.12. 2011 r. na ulicach Warszawy oraz dzięki udostępnieniu petycji online na portalu petycje.pl, zebraliśmy 283 podpisy pod petycją.

Spotkanie przedstawicieli organizatorów kampanii edukacyjnej Toaleta 2012.pl z Jackiem Starostką
z Biura Infrastruktury odbędzie się 1 czerwca br. o godzinie 9:00 w siedzibie Biura Infrastruktury
przy ulicy Marszałkowskiej 77/79. Spotkanie odbędzie się przy drzwiach zamkniętych na życzenie władz. Organizatorzy kampanii będą do Państwa dyspozycji po spotkaniu po godzinie 9:30.

Materiały do pobrania: Przekazanie petycji w Warszawie

Archiwum informacji